Postele pro hotely, hostely a ubytovny

Hledáte pro hotel kvalitní postele, které opravdu něco vydrží? Dejte přednost pořádným postelím z tvrdého masivu. Máme pro vás několik důvodů, proč pro vaše ubytovací zařízení zvolit postel z kvalitního bukového masivu.

1. Kvalitní a opravitelný materiál

Postele z dřevotřísky jsou levné, ale po pár měsících je můžete vyhodit. Pokud zvolíte postele z pořádného masivu - ideálně buk/dub (jako máme na nejpostel.cz) - vydrží opravdu dlouho. Navíc je vám i po několika letech používání může jakýkoliv stolař opravit.

2. Barvení na přání

Postel pro váš hotel z masivu nemusí být klasická z "dřevěným" vzhledem, která se hodí spíše na horské chaty a hotely. Masivní postel pro váš hotel můžeme dát do jakéhokoliv dekoru a barvy díky kvalitními tvrdými laky Osmo.

Můžete si vybrat jak transparentní barvy, ve kterém zůstane zachován dřevěný vzhled. Struktura dřeva v jiné barvě také zvládneme.

Podívejte se na možnosti obarvení masivních postelí:

OSMO

 

3. Patrové a rozložitelné postele pro hotely

Jste prostorově omezeni a rádi byste zvýšili kapacitu svého ubytovacího zařízení přistýlkami, nebo patrovými postelemi? Opět zvolte masiv, který udrží i těžší osoby. Podívejte se na naše patrové postele z bukového masivu, ke kterým máme i úložný prostor pod spodní postelí. Díky tomu zvýšíte možnost uložení věcí ubytovaných osob a nemusíte řešit skříně navíc.

 

Rozložitelné postele pro hosty jsou zajímavá možnost, jak do menšího hotelového pokoje přidat přistýlku. Podívejte se například na tuto naši rozkládací postel (samozřejmě z bukového masivu). Není to nepohodlná rozkládací postel, na které se nikdo pořádně nevyspí. Jedná se o dvě plnohodnotné postele (spodní 80 cm šířka), kde se jedna zasouvá pod druhou a díky tomu ušetří mnoho místa. Dokonce se pod tyto dvě lůžka vejdou ještě dva úložné prostory. Postel má na jedné straně kolečka a na druhé je bez koleček. Rozložení a složení je tedy velmi snadné.

 

4. Manželské hotelové postele, které něco vydrží

Bukový masiv zvládne opravdu ledasco. Dodáváme postele do různých ubytovacích služeb. Naše postele najdete třeba v nově postavených ubytovacích domech na jižní Moravě ve Vinařství Svoboda. Pan Svoboda zvolil pro své nové objekty jak jednolůžkové, tak manželské postele z bukového masivu. I po bujarých koštech vína ve sklepě a pokračování v ubytovacích domech nemáme ani jednu reklamaci a opravu. 

 

Pokud dáváte přednost kvalitně vyrobeným postelím, které vydrží, pak se na nás neváhejte obrátit. Pomůžeme vám s výběrem, barvením i montáží.