Rozkládací postel 90x200 s úložným prostorem

Rozkládaci postel s přistýlkou a úložným prostorem z pořádného bukového masivu je skvělá pro ty, kdo mají méně místa v bytě. Je vhodná i pro každodenní spaní. Vyspí se na ni pohodlně dvě dospělé osoby. Díly postele lze vsunout dohromady a stane se z nich jednolůžková postel se šuplíky, které lze použít jako úložný prostor. Menší podpostel je na zadních nohách opatřena kolečky pro snadnější manipulaci. Přední jsou ale bez koleček, aby postel s spící osobou v noci samovolně necestovala.

Zákazníci ji hlavně používají do svých domů a bytů. Hodí se ale i do penzionů a ubytovacích zařízení jako velmi kvalitní postel s přistýlkou.


od 15 250 Kč
Kategorie: Jednolůžkové postele

Zvolte variantu

 • Kombinace: Postel + rošt + 2 úložné prostory
  15 250 Kč
     
 • Kombinace: Postel + 2 rošty + 2 úložné prostory + 2 matrace Antibacterial
  23 550 Kč
     
 • Kombinace: Postel + 2 rošty + 2 úložné prostory + 2 matrace Basic
  21 800 Kč
     
 

Možnosti úpravy barvy dřeva na této rozkládací posteli za příplatek:

 • bílá barva +30 %
 • olše +20 %
 • ořech +20 %
 • třešeň +20 %

Nově nabízíme povrchové úpravy nejmodernějšími lazurami od firmy OSMO. Jde o olejový vosk nejvyšší tvrdosti, který proniká do hloubky dřeva, dělá povrch odolný, ale zároveň propustný. Není zde potřeba dalších vrstev laku.

Cena za povrchovou úpravu lazurami OSMO je u této dvoulůžkové postele 1 000 Kč.

OSMO

Výběr barvy napište prosím do poznámky k objednávce, na základě které objednávku upravíme. Barevné úpravy dřeva děláme na míru. Nemáme je skladem, čekací doba může být kolem 3 týdnů. Je vyžadována záloha ve výši 40% z celkové ceny.

Pro ochranu plovoucí i kachlové podlahy doporučujeme kvalitní filcové kluzáky od českého výrobce za 10 Kč na jednu nohu postele. Pokud o ně máte zájem, připište jejich počet do poznámky k objednávce.

Tato postel je k dispozici i ve smrkovém masivu. Pokud byste chtěli přece jen smrk, dejte nám vědět opět do poznámky. Cena této rozkládací postele bude o 1500 Kč nižší.